veľká súťaž

Nákupná galéria Andelco vznikla v roku 2018 a do dnešnej doby si prešla mnohými úpravami. Ide o ďalší projekt rodiny ATELI, pričom pilotný projekt PoštovnéZDARMA.cz vznikol už v roku 2011. Od tej doby sa náš tím rozrástol o ďalšie úspešne projekty, ako napríklad PoštaZdarma, BohemiaPost, ShipGratis alebo Zirafo. Do nášho tímu sme za posledné roky prijali veľa nových kolegov, ktorí sa starajú o hladký chod všetkých portálov. V súčasnej dobe sa na prevádzke a vývoji našej platformy podieľa viac ako 100 ľudí z 11 krajín sveta.

Fungujeme ako platforma pre dodávateľov, vďaka ktorým vám môžeme každý deň dodávať desiatky nových produktov. Aktuálne úzko spolupracujeme s viacerými ako 150 rôznymi dodávateľmi z Ázie a Európy. Niektorí expedujú tovar zo svojich skladov, iní využívajú naše partnerské fulfillmentové centra (v ČR, HU, BG). Vďaka ich priamym kontaktom môžeme všetkým našim zákazníkom ponúknuť desaťtisíce produktov za veľmi priaznivé ceny. Snažíme sa tiež zabezpečiť kvalitný zákaznícky servis, pretože sme presvedčení, že správna komunikácia je kľúčom k spokojnosti. Aj keď neustále rastieme, stále sa snažíme držať nášho prvotného plánu: Zabezpečiť vám možnosť zaobstarať exkluzívny tovar s vysokým štandardom ostatných služieb, ako zákaznícky servis, reklamácie, doprava, informácie a ďalšie. Neustále sa snažíme zlepšovať, vyvíjať a expandovať do ďalších krajín.

Náš najnovší projekt Andelco.sk sa od ostatných projektov veľmi líšia. Zameriava sa výhradne na módny sortiment, ponúka rýchle a spoľahlivé dodanie, možnosť maximálne sledovať svoju zásielku a vďaka novému konceptu a obchodnému modelu i najnižšej ceny zo všetkých našich projektov. Ku konečnej cene sa nikdy nebudú pripočítavať náklady na colné konanie alebo DPH.V nedávnej dobe sa nám tiež podarilo vypočuť dlhodobé priania našich zákazníkov dodávať zásielky na dobierku. Všetci naši zákazníci tak môžu nakupovať s istotou a bez rizika.

Vieme si tiež spoločne oddýchnuť. Radi vyrážame na teambuildingové akcie, či už sa jedná o wakeboarding, víkend na horách, laser game alebo len posedenie v krčmičke. Pravidelne sa tiež stretávame na plese Priateľov ATELI, ktorý sa teší veľkej obľube.

 

 

Či už ste noví zákazník alebo sa k nám pravidelne vraciate, ďakujeme vám za prejavenú dôveru. Vážime si ju. Už teraz sa tešíme na to, čo nás čaká ďalej.

Lukáš Česal & Tomáš Česal & Marek Vacovský

zakladatelia portálu Andelco.sk